Tv Üniteleri

Tv Üniteleri

Televizyon ünitelerinde alçıpan ve kartonpiyer her geçen gün artmaktadır. Evinize, ofisinize sizin istediğiniz tasarım ve modelde yapılmaktadır. Spot ışıklandırma ile tv üniteleriniz harika ve şık bir tasarım ile evinizi,odanızı veya iş yerlerinizi süsleyebilir. Sizde artık klasik mobilya, ahşap veya cam televizyon ünitelerinden sıkıldıysanız alçıpan tv ünitesi tam size göre.

Dizayn kartonpiyer olarak ücretsiz keşif hizmetimiz ile İstanbul Anadolu ( Kadıköy, Ataşehir, Üsküdar, Maltepe, Kartal, Ümraniye, Beykoz ) ve Avrupa yakasında ( Şişli, Beşiktaş, Sarıyer, Taksim, Beyoğlu, Eminönü, Fatih , Bahçelievler, Bağcılar, Bayrampaşa,  ) hizmet vermektedir.

Sayfanın altarafında bulunan galeri kısmında alçıpan televizyon ünitelerinin modellerini inceleyebilir, çalışmalar sayfamızdan daha önce yapmış olduğumuz çalışmalara bakabilirsiniz.

Kaliteli hizmet ve uygun fiyatı için 1984'den beri Kadıköy'de hizmet vermekte olan Dizayn Kartonpiyer yapmış olduğu bütün hizmetlere garanti vermekte ve alınan işlerinin zamanında teslim edilmesine çok önem vermektedir. 

Kadıköy Alçıpan Tv Ünitesi Modelleri

Etiketler:

Kadıköy Kartonpiyer , Boya Badana ve Tadilat Tamirat